В обласному центрі Закарпаття планують відкрити гастрономічну школу

2023-01-10 19:34:41
На Закарпатті відкриють гастрономічну школу. Її діяльність буде спрямована на те, щоб зберегти унікальні народні звичаї, кулінарію та передати нащадкам гастрономічні традиції краю. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту культури ОВА Євген Тищук.

Своєю чергою кондитерка, дослідниця автентичної гастрономії регіону Любов Керецман зауважила, що прагне й надалі популяризувати закарпатські кулінарні традиції: «Хочу, щоб споживачі на поличках наших магазинів впізнавали й обирали своє, українське, та через кондитерські вироби пізнавали історію та культуру рідного краю».

Любов Керецман відома своїми кулінарними досягненнями. Нещодавно вона встановила національний рекорд: зібрала в Ужгороді 248 унікальних пряничних різдвяних зірок ручної роботи, кожна з яких увібрала в себе візерунки з різних областей України.

За словами директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту Василя Коцана, вони давно співпрацюють з майстринею та за сприяння ОВА реалізовують спільні проєкти і радо підтримують ідею створення на базі музею гастрономічної школи для всіх охочих.
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00