З Днем Соборності України!

2023-01-22 10:21:12

22 січня, українці відзначають День Соборності

У цей день 104 роки тому проголосили Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Відбулось об'єднання українських земель.

Сьогодні, у час загальнонаціональної боротьби проти російського агресора, наш народ знову героїчно утверджує свою монолітність та демонструє всьому світові взірець єдності, взаємопідтрики та спротиву всім, хто намагається не лише позбавити нас майбутнього, а й знищити нашу історію, мову та культуру.

Мужність Захисників і Захисниць України переконали нас усіх, і весь світ - ворогові більше ніколи не вдасться зламати нашої єдності і вже невдовзі ми здобудемо перемогу у війні за право бути суверенною європейською нацією та самостійно визначати долю своєї держави.

Спільно долаємо ворога, гуртом підтримуємо наші Збройні Сили, не залишаємо в біді тих, хто потребує нашої допомоги, пліч-о-пліч працюємо кожен на своєму фронті, разом наближаємо Перемогу.

Ми сильні – коли соборні! Ми незламні – коли єдині!
Відстоїмо нашу землю. Відстоїмо себе. У єдності.

Україна – Соборна. Переможемо!