Дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї потребують особливої допомоги під час війни

2023-01-26 17:17:36
Багато родин після 24 лютого вимушені були евакуюватися до інших областей України.

На Тячівщині знайшов прихисток дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 6 дітей, позбавлених батьківського піклування. До повномасштабного російського вторгнення родина мешкала в Харківській області.

ДБСТ відвідав начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін. Привід приємний — ТОВ «КАТІОН ІНВЕСТ» придбало для родини необхідні меблі та побутову техніку.

"Ми тримаємо наш тиловий фронт, підтримуючи громадян, для яких наш район став прихистком, намагаємось забезпечити їх комфортними умовами проживання та надати всю необхідну допомогу», - зазначив очільник району.

Пресслужба Тячівської РВА