Сьогодні в Україні згадують подвиг Героїв Крут

2023-01-29 11:08:08

Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути 103 роки тому затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

Ці добровольці, яких називаємо Героями Крут, були звичайнісінькими, на перший погляд, хлопчаками-студентами. Наймолодшому з них було лише 16 років. Але  вони не побоялись і у вирішальний момент без бойової підготовки зустріли ворога, гідно захистивши свою землю.

Це ще одна болюча для нашої держави дата, яку ми ніколи не забудемо. Але одночасно згадуємо усіх українців, які сьогодні, як і Герої Крут, віддають життя - за Батьківщину, гинучи від руки російського агресора.

Пам’ятаємо про Героїв Крут!
Пам’ятаємо про кожного українського Героя!

Пресслужба Тячівсько РВА