Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї землі. Час повертати своє

2023-02-09 10:03:49
Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових 8 штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Вони мають посилити наші сили під час майбутнього нашого наступу.

Це набір вмотивованих добровольців і патріотів України, які прагнуть остаточно, раз і на завжди, звільнити територію від ворога.

Щоб долучитися до лав «Гвардії наступу», необхідно обрати бригаду, відповідно до мотивації та поглядів.

Це може бути, наприклад, бригада Нацполіції «Лють».
Є підрозділ  прикордонників «Сталевий кордон».
Шість бригад Нацгвардії - "Буревій", "Червона Калина", Кара-Даг", "Рубіж", "Спартан", "Азов".

Бажаючі добровільно долучитися до однієї з 8 штурмових бригад, що формуються, можуть подати заявку на сайті https://bit.ly/3wTvyxj, проконсультуватися, дізнатися більше інформації зателефонувавши на гарячу лінію (080 010 00 20) або подати відповідну анкету в Центрі надання адміністративних послуг за адресою:

м.Тячів, вул.Нересенська,5,
пн-пт з 08:00-17:00 сб-нд з 10:00-14:00

Сучасна історія України пишеться зараз.
Не спостерігай, дій!

Пресслужба Тячівської РВА