Вмотивовані закарпатці приєднуються до підрозділів «Гвардії наступу»

2023-02-15 21:00:54
Закарпатець В‘ячеслав став добровольцем штурмової бригади Нацполіції «Лють». Чоловік прагне захищати Батьківщину і каже, що досвід несення служби у спецпідрозділах та ДПСУ стане йому в пригоді. А ще пишається своїми синами, котрі сьогодні відбивають атаки ворога на східному напрямку.

«Зареєструвався на сайті, мені перетелефонували й запросили на співбесіду. Запитували про сферу діяльності, чим займався. Уся процедура оформлення пройшла швидко», – розповідає В'ячеслав.

Після співбесіди чоловік успішно пройшов фізичні випробування і склав психологічний тест, а зараз чекає на початок бойової підготовки

Історію закарпатця-добровольця та про особливості вступу до «Гвардії наступу» дивіться в сюжеті «М-Студіо».