П’ять громад Закарпаття подали заявки на участь у програмі цифрового розвитку «Громада 4.0»

2023-02-25 15:37:01
Завдяки ініціативі вони зможуть реалізувати власні ідеї, які будуть корисними для місцевих мешканців.

Йдеться не лише про нові проєкти, а й про оптимізацію вже активних процесів диджиталізації, підкреслив заступник голови ОВА Олександр Пацкан.

За його словами, від нашої області у відборі беруть участь Королівська, Тересвянська, Полянська, Свалявська та Перечинська ТГ.

«Програма, зокрема, передбачає диджиталізацію публічних послуг, покращення доступу до них, розбудову відповідної інфраструктури у громадах і розвиток цифрових навичок у населення», – наголосив Олександр Пацкан.

Нагадаємо, проєкт розвитку громад та реалізації проєктів цифрової трансформації в регіонах України запустили Мінцифри спільно з SocialBoost і Програмою «U-LEAD з Європою».

Загалом за результатами всеукраїнського відбору в межах ініціативи громади-учасниці зможуть втілити щонайменше 24 повноцінні концепції проєктів цифрової трансформації.