На початку червня в Ужгороді пройде Форум сім'ї

2018-05-16 10:32:36

За мету організатори заходу ставлять привернення уваги до проблем сім’ї та дітей в Україні, а також консолідацію зусиль представників органів влади і громадськості для захисту цінностей української сім’ї.


На початку червня в Ужгороді пройде Форум сім'ї6 червня в Ужгороді, в обласному палаці дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН відбудеться "Форум сім'ї".
Як повідомляють організатори заходу, мета Форуму - приверненути увагу до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості для захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.
До участі у Форумі запрошено урядовці, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з усіх районів та громад Закарпаття.
У рамках Форуму відбуватимуться пленарні засідання та робота по тематичних секціях (освітні програми, потенціал церков у питанні захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство). На Форумі буде прийнята Резолюція та представлений календарний план просімейних заходів в Закарпатті на 2018 рік, пов'язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні. 

Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00