В Україні створюються добровільні бригади "Гвардія наступу"

2023-03-02 14:30:14

Це бригади Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби. А саме: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов».

Національна рекрутингова кампанія була ініційована Офісом Президента України та Міністерством внутрішніх справ України.

Головне бажання кожного українця – Перемога та Мир на рідній землі. Це можливо, якщо об'єднати зусилля і втілити мрії в життя.

Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Кампанія спрямована винятково на вмотивованих людей, які ДОБРОВІЛЬНО записуються до тих бригад, що найбільш близькі за ідеологією та цінностями.

Вони отримають:
- Стабільну високу оплату з додатковими винагородами;
- Безоплатну меддопомогу, страхування та інші соціальні гарантії;
- Досвід та професію. Новобранців навчатимуть висококваліфіковані інструктори.

Орінтовний перелік документів, необхідних для вступу в бригади:
- Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, документи про освіту;
- Трудова книжка, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці;
- Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;
- Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

Пункт рекрутингу активно діє в ЦНАПі за адресою:
м.Тячів, вул.Нересенська,5,
пн-пт з 08:00-17:00 сб-нд з 10:00-14:00

Тут можна отримати повну інформацію щодо особливостей та умов несення служби.

Окрім того, можливий запис онлайн шляхом заповнення типової анкети кандидата. Для цього переходьте на сайт https://storm.mvs.gov.ua/, гаряча лінія для консультацій (0800 100 020).

Вступайте до лав вмотивованих і сильних!
ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ!

Пресслужба Тячівської РВА