Активно триває формування восьми бригад «Гвардії наступу»

2023-03-13 11:00:11
Бригади мають підсилити українські сили оборони високо мотивованими бійцями для звільнення окупованих територій.

У рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи зі створення нових підрозділів представники Національної поліції, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України відвідали Брустурянське та Мокрянське ЛМГ, надали детальні роз'яснення щодо національної рекрутингової програми з формування «Гвардії наступу», ознайомили з послідовністю дій вступу до штурмових бригад, їх комплектування та куди звертатися.

Нагадаємо, високо вмотивовані патріоти, які прагнуть перемоги України в боротьбі з російським загарбником, можуть долучитися до лав однодумців. Доукомплектація нових підрозділів відбуватиметься винятково з добровольців.

Подати заявку можна на сайті https://bit.ly/3wTvyxj, проконсультуватися, дізнатися більше інформації зателефонувавши на гарячу лінію (080 010 00 20) або подати відповідну анкету в Центрі надання адміністративних послуг за адресою:

м.Тячів, вул.Нересенська,5,
пн-пт з 08:00-17:00 сб-нд з 10:00-14:00

Посилюємо наступальні можливості країни!
Приєднуйся до Гвардії Наступу! Час повертати своє!

Пресслужба Тячівської РВА