Підтримувати армію – першочергове завдання кожного!

2023-03-15 10:00:09
Продовжуємо допомагати нашим бійцям, які боронять державу від російських загарбників.

Днями нашим захисникам відправили 2 системи глобального супутникового інтернету Starlink, щоб вони постійно були на зв'язку.

Захисники також отримали квадрокоптер Mavic 3 Enterprise Thermal 3T та Mavic 3 Classic для виконання цілей. Їх активно використовують на фронті, щоб оцінювати ситуацію та зробити кадри місцевості. Завдяки якості оптики можна дізнатися про розклад ворожих сил до найдрібніших деталей та скоригувати вогонь своєї артилерії. Також декілька генераторів для населення, яке залишилося в зоні бойових дій.

"Щира вдячність усім, хто долучається до допомоги нашим військовим, які щодня мужньо і хоробро боронять нас від ворога. В умовах постійних бойових дій вкрай важливою є підтримка з тилу!" - наголосив начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін.

Пресслужба Тячівської РВА