Сьогодні відзначають 84-ту річницю з дня проголошення незалежності Карпатської України. Цього дня також вшановують подвиг відважних воїнів, які полягли за свободу своєї держави.
Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький узяв участь у церемонії покладання квітів до Пам’ятного Хреста, встановленого на честь загиблих карпатських січовиків у меморіальному комплексі «Красне поле» неподалік міста Хуст.
«Тут відбувся страшний і кровопролитний бій.
Січовики відстоювали найцінніше – незалежність, свободу жити на своїй землі і небажання коритися.
Вічна слава всім Героям, які віддали своє життя за вільну Україну!» - наголосив Мирослав Білецький.
В урочистостях також взяли участь голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, керівники органів місцевого самоврядування, правоохоронних структур, духовество, військовослужбовці та громадськість.
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-03/1678885867_1678885773179.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-03/1678885852_1678885794329.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-03/1678885912_1678885818248.jpeg)