Прихисток для людей, які постраждали від воєнних дій

2023-03-20 19:04:49
Рятуючись від постійних обстрілів люди змушені шукати безпечне місце чимдалі від зони активних бойових дій. Хтось знайшов прихисток за кордоном, а хтось на території нашого району.

Начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін відвідав Тересвянську територіальну громаду де, підходять до завершення ремонті роботи для поселення внутрішньо переміщених осіб.

Прихисток створюється на третьому поверсі лікарні. Тут встановлено новий сучасний ліфт. Це буде комфортне, облаштоване усім необхідним, житло для проживання близько 70-ти осіб. Йдеться про родини з дітьми, людей літнього віку та інших вразливих категорій ВПО.

Ремонтні роботи проводяться за кошти місцевого та обласного бюджетів.

«У цей складний час ми повинні своєю увагою максимально підтримати всіх, хто тимчасово проживає в нашому районі. Спільно працюємо задля однієї мети – Перемоги!», - зазначив очільник району.

Пресслужба Тячівської РВА