«Гвардія наступу»: як стати частиною добровольчих підрозділів?

2023-03-23 16:01:33
Про це розповіли представники Національної поліції, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України працівниками меблевої фабрики Pavlyk, ознайомили з особливостями формування штурмових бригад «Гвардії наступу» та умовами служби в них.

Наразі кожен може зробити свій внесок у спільну справу та наблизити цей день Перемоги долучившись до однієї з восьми бригад «Гвардії наступу».

Кожен охочий має можливість самостійно обрати підрозділ з урахуванням своїх переконань: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» або «A30В».

До лав «Гвардії наступу» запрошують вмотивованих та відважних українців, які мріють про Перемогу й готові наближати її зі зброєю в руках.

Мета нових штурмових підрозділів - масштабний контрнаступ і повна деокупація українських земель.

Всі, хто вступить на службу до “Гвардії наступу”, матимуть такі самі пільги і гарантії та заробітну плату фактично на рівні, яку отримують військовослужбовці ЗСУ.

Дізнатись подробиці і заповнити анкету можна за посиланням: https://storm.mvs.gov.ua
Телефон для довідок: 0-800-10-00-20.

Також можна звернутися до Центру надання адміністративних послуг за адресою:
м.Тячів, вул.Нересенська,5, пн-пт з 08:00-17:00 сб-нд з 10:00-14:00

Долучайтеся до Гвардії наступу!

Набір триває до 1 квітня.

Ви самі обираєте бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєте до однодумців. Захищайте країну та своїх рідних, ставайте добровольцями!

Пресслужба Тячівської РВА