Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!

2023-03-27 13:33:06
Представники Національної Поліції, Національної та Гвардії ДПСУ провели інформаційну кампанію з працівниками ФГ «Новий рівень 2006» з метою набору саме вмотивованих людей, які готові стати на захист своєї країни.

«Гвардія наступу» – це об’єднана назва для бригад, які посилять Сили оборони та допоможуть досвідченим захисникам, чинним поліцейським, прикордонникам та нацгвардійцям звільняти окуповані ворогом українські території.

Це вісім штурмових бригад – «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов».

І тільки тобі обирати, в лавах якої бригади звільняти Україну! Усе залежить від твоєї мотивації та світогляду.

На рекрутів чекає інтенсивний курс підготовки. Інструктори – це досвідчені військові, загартовані в боях за незалежність України.

Подати заявку можна як онлайн шляхом за посиланням: https://storm.mvs.gov.ua, так і особисто звернувшись до Центру надання адміністративних послуг за адресою:

м.Тячів, вул.Нересенська,5, пн-пт з 08:00-17:00 сб-нд з 10:00-14:00

Також працює гаряча лінія для консультацій – 0800100020

До 1 квітня залишилося зовсім мало часу, щоб зробити свій остаточний вибір на користь боротьби та свободи.

Не зволікай – приєднуйся.

Час повертати своє! Час наступати!

Пресслужба Тячівської РВА