Начальник Тячівської РВА Тімур Аверін відвідав наших земляків, які зараз виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку

2023-03-28 11:21:43
Днями начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін відвідав наших земляків, які зараз виконують бойові завдання на Запорізькому напрямку, боронять державу від російських загарбників.

«Давно хотів побачити хлопців і нарешті це сталося! Поспілкувалися, переказали вітання від краян, подарували розвідувальний дрон, обговорили потреби, порядок взаємодії, обмінялися думками», - прокоментував очільник району.

Тімур Аверін подякував бійцям за службу, за сміливість та відвагу, мужність та героїзм,   мотивацію та відданість країні й за кожен новий день!

«Ми разом в одному строю з самого початку. Докладаємо всіх зусиль для допомоги нашим землякам – бійцям, щоб забезпечити їх усім необхідним», - зазначив начальник РВА.

Ми переможемо в цій війні.
Робимо все для цього.
Ми – на своїй землі!