У Тячеві відкрилася локація «СПІЛЬНО» для підтримки та розвитку дітей

2023-03-31 13:42:57
Сьогодні в Тячеві (на першому поверсі приміщення адмінбудівлі райради) відбулось відкриття простору «Дитяча точка СПІЛЬНО» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

На відкриття точки завітали й посадовці, зокрема, начальник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін та його заступник Вадим Носа, а також голова райради Юрій Берінде та його заступник Михайло Вурста.

Цей проєкт впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з БО «Українська освітня платформа» з квітня 2022 року.

Дитячі точки «СПІЛЬНО» – це безпечний і затишний простір для дітей, де працюють професійні педагоги, аніматори та психологи, які проводять творчі заняття для дітей, грають із ними в розвивальні ігри. У такий спосіб діти отримують доступ до освітніх заходів та корисного дозвілля під час війни.

Ключові завдання цього проєкту – інформування родин з дітьми про сервіси ЮНІСЕФ і роботу місцевих сервісів щодо надання гуманітарної допомоги та місцевих соціальних послуг, а також робота з дітьми у вигляді розваг, ігор, майстер-класів тощо.

Серед послуг, які можна отримати у «Дитячій точці СПІЛЬНО»:

•психологічна консультація (психолог, перша психологічна допомога для дітей та дорослих, перенаправлення);

•медична консультація для дітей та дорослих (сімейний лікар або медсестра, базове консультування, перенаправлення);

•консультування соціального працівника щодо доступних соцпослуг у громаді, перенаправлення для дітей з інвалідністю та інших вразливих категорій;

•групові заняття для дітей з соціальним педагогом, волонтерами, розвивальні та освітні заняття (арттерапія, ігри).

Окрім цього, сюди можна прийти, аби просто побавитись, поспілкуватись та знайти нових друзів.

«Локація допоможе інтегруватись діткам з числа ВПО, а також стане улюбленим місцем відпочинку для дітей та їхніх мам з Тячівщини. Дякуємо організації ЮНІСЕФ за черговий внесок у розвиток району, а також підтримку наймолодших наших мешканців», – зазначив очільник району.

«Дитяча точка СПІЛЬНО», що у Тячеві за адресою пл.Незалежності,30 чекатиме на своїх відвідувачів щодня, без вихідних, з 9:00 до 18:00 години.

Пресслужба Тячівської РВА