• Новини / Заходи / Культура / Головне

  Держслужбовці Тячівщини долучились до відзначення Дня вишиванки
  Вже стало доброю традицією, що у третій четвер травня українці одягають вишиванку. Відносно молоде свято, День вишиванки, з кожним роком стає все масштабнішим.


  Головна ідея свята – збереження українських культурних цінностей та їх популяризація, тому не дивно, що цю ідею охоче підхопили і діти, і молодь, і дорослі.
  Долучилися до свята і держслужбовці Тячівської райдержадміністрації та районної ради, які сьогодні, 17 травня, на знак єдності одягнули різнобарвно вишитий одяг.
  Зокрема, своїми вишиванками покрасувалися -  голова державної адміністрації Василь Дем'янчук та перший  заступник Михайло Полажинець, керівник апарату Богдан Макусій, голова районної ради Іван Фабрицій та заступник Ігор Ігор Грабарь та інші керівники й працівників структурних підрозділів, установ і організацій району.
  - Всі, хто сьогодні прийшов на роботу у вишиванці  проявили свою повагу до традицій нашої країни та національного символу українського народу. У цей день ми пропагуємо єдність України та закликаємо кожного цінувати свою державу, бути її патріотом,  - наголосив голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук.
  Переповнені позитивними емоціями всі учасники святкового дійства зробили фото на пам'ять перед будівлею райдержадміністрації.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації