Велорух: як стати веломентором. Презентація навчально-методичного посібника

2023-04-04 14:21:15
26 квітня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський семінар «Велорух: як стати веломентором. Презентація навчально-методичного посібника».

Для участі у семінарі необхідно обов’язково зареєструватися за покликанням: https://forms.gle/sXFU7sdkLjQtpPeCA

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, U-Cyclе (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), ГО «Ukraine Active».

До участі запрошуються представники органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої освіти, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь безоплатна. Початок: 26 квітня о 14:00.

Учасники семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Довідки за телефонами: 096-98-41-030 – Тетяна Анатоліївна Малечко; 097-842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.