Прихисток для ВПО

2023-04-11 17:00:39
В умовах війни, обов’язком влади є допомога усім тим, хто змушений внаслідок бойових дій покинути власні домівки через їх руйнацію або захоплення територій російським агресором.

Заступник начальника Тячівської районної військової адміністрації Вадим Носа разом із заступником Солотвинського селищного голови Юрієм Даном відвідали майновий комплекс за адресою смт.Солотвино, вул.Емінеску,8 - прихисток для внутрішньо переміщених осіб. Тут наразі проживає 104 особи. Це сім’ї з дітьми, пенсіонери, особи з інвалідністю.

Приміщення розраховано на 160 місць. За кошти місцевого бюджету проведено косметичний ремонт, кімнати облаштовано усім необхідним.

"Спільними зусиллями продовжуємо працювати над створенням комфортних умов для людей, котрі через війну вимушено перемістилися в наш район", – наголосив заступник начальника районної військової адміністрації.

Пресслужба Тячівської РВА