2023-04-13 13:18:06
З початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України в Тячівський район були релоковані та почали здійснювати господарську діяльність 9 суб’єктів господарювання.

Сьогодні, виконуючи доручення начальника Тячівської районної військової адміністрації Тімура Аверіна,  його заступник, Вадим Носа провів нараду з представниками територіальних громад, податкової інспекції та фінансового управління. Обговорили питання необхідності вжиття всіх можливих заходів для забезпечення виконання всіма суб’єктами господарювання вимог Податкового кодексу України щодо сплати податків і зборів до бюджету за місцем провадження фактичної діяльності з метою залучення додаткових резервів збільшення доходів місцевих бюджетів.

Стабільні надходження до бюджетів – один з елементів успішної боротьби на економічному фронті.

Заступник очільника району підкреслив, що держава створює усі необхідні умови для комфортної роботи підприємств, започатковує програми підтримки, а вони своєю чергою допомагають розвивати економіку та наповнювати бюджети.

Пресслужба Тячівської РВА