Прихисток для ВПО на базі гуртожитку Закарпатського політехнічного фахового коледжу

2023-04-13 15:39:56
На жаль, щодня все більше населених пунктів нашої держави зазнають руйнувань внаслідок військової агресії рф. Людей масово евакуюють з містечок та селищ, де проходять бойові дії. Тож потреба в житлових приміщеннях для проживання тимчасово внутрішньо переміщених осіб зростає.

Наразі завершено капітальні ремонтні роботи трьох поверхів гуртожитку Закарпатського політехнічного фахового коледжу, на базі якого діє прихисток для переселенців. Відремонтовано блоки, у кожному з яких є дві кімнати – на трьох та двох осіб відповідно, а також санвузол. На кожному поверсі є простора кухня-їдальня, а на другому поверсі діє ресурсна кімната для дозвілля дорослих та малечі.

Роботи у гуртожитку проводилися за донорські кошти міжнародної гуманітарної організації «Людина у біді» Чеської Республіки, а облаштування кімнат, санвузлів, кухонь та ресурсної кімнати  меблями та технікою здійснено за кошти міжнародної гуманітарної організації «Людина у біді» Словацької Республіки.

Для комфортного проживання ВПО передбачено до 100 місць. Зараз проживає 54 особи.

Щиро вдячні всім причетним за надану підтримку українському народу.

Пресслужба Тячівської РВА