Працюємо, підтримуємо та допомагаємо потребуючим

2023-04-14 11:13:32
Щодня люди, рятуючись від постійних обстрілів, змушені шукати безпечне місце чимдалі від зони активних бойових дій.

Територіальні громади Тячівського району приймають тимчасово внутрішньо-переміщених осіб. Працюємо, підтримуємо та допомагаємо потребуючим.

Заступник начальника Тячівської районної військової адміністрації Вадим Носа оглянув виконані роботи на першому поверсі КНП «Дубівська лікарня», де облаштовано місця розміщення громадян, які у зв’язку із бойовими діями залишили місце проживання.

Зараз тут проживає 13 осіб, є ще вільні місця для 5 ВПО.

Ремонтні роботи проведено за донорські кошти міжнародної гуманітарної організації «Людина у біді» Чеської Республіки та міжнародної гуманітарної організації «Людина у біді» Словацької Республіки.

У цей складний час ми повинні своєю увагою максимально підтримати всіх, хто тимчасово проживає в нашому районі.

Пресслужба Тячівської РВА