Стартував набір на курс підготовки населення до національного спротиву

2023-04-18 13:19:32
На Закарпатті офіційно стартував набір на курс підготовки населення до національного спротиву!

Навчання для всіх охочих буде безоплатним. З групами до 30 осіб працюватимуть досвідчені інструктори та тренери. Базовий курс триватиме 3 місяці.

Підготовку здійснюватимуть у відділеннях першого в Україні Центру підготовки населення до національного спротиву в кожному з районів Закарпаття. Після проходження курсу учасники отримають сертифікати.

Щоб зареєструватися, скануйте QR-код або переходьте за посиланням. Також діліться цим дописом зі своїми друзями, адже разом навчатися набагато цікавіше.

Поки наші захисники женуть рашистів з української землі, ми не гаємо часу й готуємося до національного спротиву в тил.