9 травня - День Європи

2023-05-09 09:22:14
З 1985 року, щорічно, 9 травня, весь Європейський союз відзначає День Європи. Це свято, яке символізує відзначення миру та єдності на континенті.

У цей день проводять освітні заходи про Європейський Союз, культурні та творчі ініціативи, виступають на підтримку європейської інтеграції, відбувається вручення відзнак чи премій. Прапор грає важливу роль в загальних урочистостях в якості ще одного символу.

У нашій країні, починаючи з 2003 року, День Європи відзначали у третю суботу травня. Та цьогоріч Україна, яка є невід’ємною складовою великої Європейської родини, відзначає цей день разом з іншими країнами союзу. Відповідний указ напередодні підписав Президент України Володимир Зеленський.

Зараз держави, які раніше були просто сусідами, стали для нас насправді близькими друзями, помічниками та для багатьох – прихистком та порятунком від російської агресії. Водночас українські воїни стали для європейців міцним щитом, який боронить фактично всю Європу від агресивних імперських амбіцій кремля. Українці тепер – приклад мужності, незламності та героїзму та єдності.

Сьогодні – день згуртованості всіх європейців, які знищили нацизм і долають рашизм. День вшанування історичної єдності, що наближає переможний мир в Україні.

Віримо, що у найближчому майбутньому ми офіційно долучимось до Європейської родини і це свято стане дійсно спільним!
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00