Начальник районної військової адміністрації Тімур Аверін разом з Тячівським міським головою Іваном Ковачем та т.в.о.начальника Тячівського РТЦК та СП Ігорем Годиною відвідали воїнів, які проходять реабілітацію в Тячівській районній лікарні.
Очільник району подякував воїнам за їх стійкість та силу духу, за мужність та захист України та побажав їм швидкого одужання і Перемоги.
«Зараз наша країна і кожен з нас переживає надзвичайно важкий період. Кожен день приносить нових Героїв, посилає нові випробування. Саме завдяки таким, як вони, ми маємо можливість сьогодні жити та працювати у нашій країні. Наш святий обов’язок — підтримати наших поранених захисників», - зазначив Тімур Аверін.
Пресслужба Тячівської РВА![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-05/1683631827_1683631770829.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-05/1683631869_1683631791720.jpeg)
![](https://tyachiv-rda.gov.ua/uploads/posts/2023-05/1683631895_1683631802988.jpeg)