Літо – пора оздоровлення

2023-05-09 17:34:47
Війна внесла суттєві корективи у звичне життя. Однак потреби дітей лишаються незмінними: літо – пора оздоровлення.

Сьогодні під головуванням заступника начальника Тячівської районної військової адміністрації Вадима Носи відбулось засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

Присутні обговорили перспективи проведення оздоровчої кампанії у 2023 році, а також ряд важливих питань щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку враховуючи воєнний стан в Україні.

Було наголошено про посилення відповідальності органів місцевого самоврядування щодо налагодження системи обліку та контролю перебування на території адміністративно-територіальної одиниці організованих груп дітей (у готелях, базах відпочинку, наметових містечках, тощо).

Вадим Носа зазначив, що найпершою умовою має бути безпека дітей, тому оздоровчі заклади повинні відповідати всім критеріям та умовам сьогодення.

За результатами засідання було прийнято рішення про початок оздоровчої кампанії.

Пресслужба Тячівської РВА