День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

2023-05-18 10:35:07

Сьогодні, 18 травня, вшановуємо День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

О 3-й годині ранку 18 травня 1944 року розпочалася операція з масової депортації кримських татар, росія примусово виселила сотні тисячі представників кримськотатарського народу із їхньої історичної батьківщини. В ешелонах смерті, у місцях спецпоселень загинули тисячі безневинних людей. Було знищено цілі родини.

Лише через півстоліття кримськотатарський народ повернувся додому.

Та у сучасній Україні росія відтворює свої незмінні репресивні методи: вона окупувала Крим, жорстоко вбила та депортувала тисячі мирних громадян.

Війна проти агресора триває та ми міцно тримаємо оборону та даємо гідну відсіч ворогу.

Анексія Криму - незаконна і тимчасова! Півострів і кримські татари - частинка великого синьо-жовтого українського серця!

Крим – це Україна і вже зовсім скоро національний прапор неодмінно замайорить на півострові.

Вічна пам‘ять жертвам геноциду кримськотатарського народу.

Вічна пам‘ять усім невинним жертвам paдянcького та paшиcтcького режимів.