В Тячівському районі триває облаштування споруд цивільного захисту

2023-06-06 17:45:59
Збереження людських життів у час війни - це те, що найбільше потребує уваги. Саме тому всі укриття та бомбосховища мають бути відкритими, коли звучить сигнал повітряної тривоги.

Під час дії військового стану балансоутримувачі мають надавати вільний доступ до укриття для всіх без виключення.

Крім безперервного доступу до укриттів, важливим залишається їхній стан. Утримання у належному стані укриттів здійснюється балансоутримувачами і власниками.

«Незалежно від часу доби чи місця розташування споруди, усі укриття та бомбосховища мають бути з безперешкодним доступом та у належному стані. Відповідальні особи повинні тримати це питання на особистому контролі. За невиконання службових обов’язків щодо забезпечення стабільного функціонування захисних споруд є кримінальна відповідальність», - наголосив начальник районної військової адміністрації Тімур Аверін.

Пресслужба Тячівської РВА