З Тячівщини на Херсонщину відправили гуманітарну допомогу

2023-06-08 16:23:06
Від Тячівського району доправили гуманітарну допомогу незламним херсонцям, які постраждали від підтоплень внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС

Територіальні громади Тячівщини оперативно відреагували на заклик допомогти та за декілька годин зібрали найнеобхідніше натепер. Загалом, йдеться про продукти з тривалим терміном зберігання, питну воду, засоби особистої гігієни, генератори.

«Ми повинні підтримати тих, хто зараз у біді, маємо бути згуртовані та швидко реагувати на виклики», - наголосив очільник району Тімур Аверін.

Дякуємо головам Тячівської, Буштинської, Солотвинської, Дубівської, Усть-Чорнянської Бедевлянської, Вільховецької, Нересницкої, Тересвянської, Углянської ТГ, які не залишилися осторонь і допомагають долати наслідки збройної агресії країни-терориста.

Працюємо усі разом, об’єднавшись!

Пресслужба Тячівської РВА