На порталі Дія можна замовити дублікати свідоцтв про народження, шлюб, смерть: як це зробити за кілька кліків

2023-06-13 10:22:51
Замовляйте дублікати свідоцтв про народження, шлюб, смерть та інші за кілька кліків на порталі Дія

Знаємо, багато українців в один момент втратили все. Дія мчить на допомогу. Звісно, ми не можемо повернути час назад, але повернемо важливі документи. Якщо потрібно відновити, наприклад, свідоцтво про шлюб чи народження — замовте його повторну видачу на порталі Дія.

Замовляйте дублікати свідоцтв та витяги про:
-народження
- зміну імені
- реєстрацію шлюбу
-розірвання шлюбу
- смерть

Як це зробити?
- авторизуйтеся на порталі Дія
- натисніть Послуги та виберіть Довідки й витяги
- клікніть на потрібний документ і перевірте дані про заявника
- вкажіть, для кого документ, і причину повторної видачі
- виберіть, де зручно забрати дублікат
- сплатіть послугу

Кілька днів — і документ у вас. Отримати дублікат можна у ДРАЦС, який вказали при замовленні, а також у відділенні чи кур’єром Укрпошти.

Діджиталізація робить життя простішим.

Послуги реалізовані Мінцифрою у співпраці з Міністерством юстиції України за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA.