Простір має бути доступним для кожного

2023-06-15 14:36:31
Люди кожного дня зіштовхуються з бар’єрами, тому створення безбар'єрного простору є важливим завданням для будь-якого населеного пункту.

На виконання розпорядження начальника Закарпатської ОВА Віктора Микити  від 24 квітня 2023 №393 «Про план заходів на 2023–2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року у Закарпатській області», з метою рівного доступу до послуг і можливостей, проводимо значні інфраструктурні зміни. Прагнемо покращити комфорт маломобільних груп населення, забезпечивши безбар’єрний простір - середовище, у якому буде комфортно всім. Це можливості у пересуванні, зайнятості, здобутті освіти, самореалізації, спілкуванні, дозвіллі, розвитку, отриманні публічної інформації та послуг.

Безбар’єрність стосується всіх, адже будь-хто протягом життя може потрапити у ситуацію соціального виключення, тому створення безбар’єрного простору є одним із наших пріорітетних завдань.

Час долати всі бар’єри! Прямуємо до мети!

Пресслужба Тячівської РВА