Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Тячівській райдержадміністрації

2018-05-22 16:57:12

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей сьогодні 22.05.18 р. відбулося чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, яку провів перший заступник голови Михайло Полажинець.

На порядок денний було винесено 28 питань, з них: про надання дозволів на дарування та інші житлові питання,  про доцільність позбавлення батьківських прав, про встановлення днів і годин зустрічей з малолітніми дітьми,  про надання дозволу на виїзд неповнолітніх за кордон,  про стан утримання малолітніх дітей у сім’ях, які потрапили у складні життєві обставини тощо.
Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.
Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації