22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

2023-06-22 13:21:45

22 червня вшановуємо українців, які загинули під час Другої світової війни…

День скорботи, коли фашистська Німеччина напала на СРСР і почала бомбардування Києва, тим самим забравши життя кожного п’ятого українця.

Це був глобальний конфлікт, під час якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Безповоротні втрати України в цій війні - 8-10 млн. осіб, які загинули під час бойових дій, через окупаційний терор та голод в тилу, примусовий вивіз. Зокрема, постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.

На тлі сучасної кривавої війни в Україні, ці події сприймаються крізь призму сьогодення та наповнені болем, котрий прийшов у кожну українську сім'ю.

Війна, яка триває уже понад 400 днів - це боротьба за свободу України та вільне європейське майбутнє.

Будьмо єдиними в нашій памʼяті та незламними у боротьбі!

Світла і вічна пам’ять всім загиблим, честь і слава живим Героям!