Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець»

2023-07-05 09:03:27

22 липня 2023 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець».

Мета національної програми «Державотворець» – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді

Доброчесні урядовці, відомі підприємці, журналісти та волонтери разом із понад 300 студентами з усієї України обговорять можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішної відбудови держави.

У серпні запланована реалізація другого етапу проєкту – всеукраїнська молодіжна акція «Державотворець» для 35 відібраних студентів з перспективною їхнього працевлаштування в органи державної влади, бізнес та громадські організації.

Реєстрація на форум за посиланням: http://surl.li/imqly