Конкурс для територіальних громад на фінансування розробки концепції індустріальних парків

2023-07-05 15:49:34
Обласна військова адміністрація спільно з Агенцією регіонального розвитку «Закарпаття» запускають конкурс для територіальних громад на фінансування розробки концепції індустріальних парків.

Василь Іванчо, заступник голови Закарпатської ОВА повідомив, що для участі органи місцевого самоврядування до 23 серпня повинні подати таку інформацію:

-назву індустріального парку;
-ініціатора створення парку;
-рішення місцевої ради про наміри його створення;
-функціональне призначення;
-межі земельної ділянки (детальний план території);
-трудові потенціал, який планують залучити до діяльності парку;
-ресурси, котрі, ймовірно, необхідні для забезпечення роботи та потенційні джерела їх залучення;
-прогнозовані результати функціонування індустріального парку;
-потенційні інвестори (учасники).

Інформацію необхідно подати в письмовій формі за підписом голови ТГ (або іншої уповноваженої особи) за адресою: м.Ужгород, пл. Народна, 4, а також надіслати електронний варіант на пошту: office@arr.com.ua.

«Індустріальні парки – це додаткова можливість для розвитку громади та її інвестиційної привабливості, створення нових робочих місць і забезпечення додаткових надходжень до бюджетів», – резюмував Василь Іванчо.