Дія піклується. Як push-сповіщення про перевірку кредитної історії захистять вас від шахраїв?

2023-07-07 16:35:56
Чуєте історії про те, як на українців незаконно оформлюють кредити? Щодня до Кіберполіції надходять сотні таких звернень. Але з Дією спіть спокійно. Ніхто не зможе таємно оформити на вас кредит.

Як це працює?
Якщо хтось перевіряє вашу кредитну історію або ж відкриває кредит, вам приходить сповіщення про це в Дії. Відкриваєте сповіщення — переходите за посиланням до Українського бюро кредитних історій та можете швидко зреагувати.

На смартфони українців надійшло вже понад 26 мільйонів таких повідомлень
Таке ж сповіщення прийде, якщо ви самі отримуєте картку з кредитним лімітом або відкриваєте кредит.
Нагадаємо, що користуватися цифровим паспортом у Дії безпечніше, ніж паперовим. Адже більшість кредитних злочинів відбувається саме з паперовими документами, які легко відксерити та скористатися даними. Користуйтеся електронними копіями, щоб не дати шахраям шансу.