Нові послуги у ЦНАП

2023-07-07 19:41:40

Отримати витяг про несудимість, скласти теоретичний іспит та скористатися розширеним переліком будівельних послуг у комфортному фронт-офісі: Уряд розширив перелік доступних сервісів у ЦНАП

Розвиваємо онлайн, змінюємо та вдосконалюємо офлайн. Відтепер українці зможуть отримати ще більше адміністративних послуг без біганини по різних держустановах. Кабінет Міністрів розширив перелік сервісів у ЦНАП.

Тепер у ЦНАП доступна та уточнена ціла низка послуг у сфері будівництва. Серед них:
- уточнення даних у поданих повідомленнях;
- внесення інформації до Реєстру будівельної діяльності;
- внесення змін до будівельного паспорта забудови земельної ділянки;
- скасування містобудівних умов та обмежень;
- коригування адреси об’єкта та виправлення технічних помилок.

Крім того, ви можете замовити довідку про несудимість у ЦНАП. Проте нагадуємо, що послуга доступна онлайн у Дії.

Також, щоб скласти теоретичний іспит для отримання водійського посвідчення, більше  не треба їхати до сервісних центрів МВС — послугою можна скористатися в ЦНАП з відповідним обладнанням.

Створюємо сервіси, які збережуть ваш час
Дізнатися, де розташований найближчий до вас Центр, графік його роботи та актуальні контакти можна тут https://center.diia.gov.ua/cnap-map