Продуктове IT для викладачів: Мінцифра, МОН та Genesis запускають навчальний інтенсив

2023-07-09 11:12:25

Ви викладач і хочете інтегрувати Всеукраїнські курси в освітні програми своїх навчальних закладів? Долучайтеся до безоплатного інтенсиву від ІТ-компанії Genesis.

На курсі зможете:
- здобути знання у сфері продуктового ІТ
- дізнатися про структуру курсів
- навчитися ефективно викладати їх для студентів

Після успішного завершення отримаєте сертифікат із переліком набутих компетенцій та право інтегрувати курси у своєму закладі освіти. Також ви матимете доступ до матеріалів: конспектів, інфографік, презентацій та бізнес-моделей.

Навчання відбудеться:
 10–21 липня — курс «Створення та розвиток IT-продуктів».
 24 липня – 04 серпня — курс «Маркетинг IT-продуктів».

Зареєструватися на навчання можна тут — https://forms.gle/TeQW5RRXVV3ZVmXF9

Створюємо сучасну ІТ-освіту разом.
Курси розроблено IT-компанією Genesis, Product IT Foundation for Education та студією онлайн-освіти EdEra спільно з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти і науки України.

Адаптована версія курсу «Створення та розвиток IT-продуктів» розміщена у вільному доступі на національній платформі цифрової грамотності Дія.Освіта.