Стартували ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 070902 Верхнє Водяне – Солотвино

2023-07-10 17:11:28
Підрядна організація відповідно до проєктної документації проводить капітальний ремонт мосту через річку Апшицю в селі Середнє Водяне.

На об’єкті спершу виконають необхідні демонтажні роботи: розберуть старе асфальтне покриття, металеве огородження, зруйновані перехідні плити тощо. Для того, аби відновити природний стан русла річки, забезпечити умови проходження можливого паводку на ділянках мостових переходів, дорожники розчистять русло та відкоси.

Тут також виконають ремонт прогонової будови, тротуарних блоків, металевої опори, зведуть підпірну стінку з габіонів.

На завершальному етапі влаштують асфальтобетонне покриття на підходах до мосту, безпосередньо на переході та тротуарах.