Закарпатські фахівці оцінюють масштаби руйнувань на Херсонщині

2023-07-14 11:03:51

У Чорнобаївці на Херсонщині працюють 6 інженерів та архітекторів із Закарпаття, які обстежують будівлі після підтоплень внаслідок підриву Каховської ГЕС. На допомогу їм у найближчі кілька днів поїдуть ще 12.

Всі об’єкти слід оглянути, оцінити масштаби руйнувань, підготувати необхідну документацію. Щоб якомога швидше розпочати відновлення житлових будівель, нам потрібно розуміти, який обсяг робіт слід виконувати, та яке потрібне фінансування.

Водночас за тиждень наші фахівці добре попрацювали: обстежили 70 житлових домогосподарств та 8 об’єктів комунальної власності, склали акти первинного обстеження, чек-листи з оцінкою масштабів руйнувань.

Вдячні землякам за активну роботу, яка вивела нашу область у лідери за темпами здійснення обстежень: Василю Пинзенику, Олегу Боршовському, Павлу Машіці, Василю Коштурі, Андрію Меденцію та Аскольду Шпитоку.

Після поповнення лав фахівців роботи підуть ще швидше.

Рухаємось вперед!