Оголошення конкурсу УСЗН 16.05.2018

соціального захисту населення
16.05.201830
УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В”
  • головний спеціаліст відділу прийняття рішень Тячівського управління соціального захисту населення Тячівської районної держаної адміністрації
Загальні умови
Посадові обов’язкиПеревірка правильності призначення усіх видів соціальної допомоги, проведених розрахунків, їх відповідності вимогам нормативно – правових актів; розрахунок розміру та терміни надання  конкретних видів соціальної допомоги. Формування бази даних в електронному вигляді. Підготовку проектів рішень (протокол призначення, повідомлення про призначення чи повідомлення про відмову у призначенні), звіти та розрахунки, які передбачені нормативно – правовими та відомчими актами.
Умови оплати праціПосадовий оклад – 4100,00грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуБезстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі та строк їх подання1) копія паспорта громадянина України;
2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі;
3) письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
4) копію(копії) документа (документів) про освіту;
5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
6) заповнену особову картку встановленого зразка;
7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Строк подання документів: 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.
Місце, час  та дата початку проведення конкурсуВ приміщенні Тячівського управління соціального захисту населення
90500,м. Тячів вул. Незалежності, 29, 2-й поверх
14.00 к. ч. 1 грудня 2017 року
Прізвище ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Нодь Ілдика Карлівна
тел. (03134)33868
tyachiv@gmail.com
Кваліфікаційні вимоги
ОсвітаВища, не нижче ступеня молодшого бакалавра, або бакалавра.
Досвід роботи -
Володіння державною мовоюВільне володіння державною мовою
Професійні компетентність
Вимога
1.Комунікація та взаємодія
2. Особисті компетенції
3. Технічні вміння
Компоненти вимоги
Здатність ефективно взаємодіяти – дослухатися, сприймати та викладати думку.
Відповідальність, вміння працювати в стресових ситуаціях
Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення
Професійні знання
ВимогаКомпоненти вимоги
1. Знання законодавстваЗнання:
Конституція України;
Закон України „Про державну службу”
Закон України „Про запобігання корупції”
Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (Положення про структурний підрозділ)Закон України „Про місцеві державні адміністрації”
Закон України „Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми”
Закон України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”
Закон України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам;
Закон України „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам.
Начальник Тячівського управління
соціального захисту населення                                                            В. В. Бонка

до наказу Тячівського управління
      соціального захисту населення
16.05.201830
УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В”
  • провідний спеціаліст фінансового відділу Тячівського управління соціального захисту населення Тячівської районної держаної адміністрації
Загальні умови
Посадові обов’язкиЗдійснює банківські операції пов’язані з рухом коштів. Самостійно виконує роботу на певній ділянці бухгалтерського обліку. Складає відповідні звіти, здійснює облік та контроль за рухом бланків звітності. Контролює роботу питань пов’язаних з виконанням кошторису. Стежить за зберіганням бухгалтерських документів, оформлює їх відповідно до архіву.
Умови оплати праціПосадовий оклад – 3500,00грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуБезстроково
4) копію(копії) документа (документів) про освіту;
5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
6) заповнену особову картку встановленого зразка;
Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.
90500,м. Тячів вул. Незалежності, 29, 2-й поверх
14.00 к. ч. 4 червня 2018 року
тел. (03134)33868
tyachiv@gmail.com
Кваліфікаційні вимоги
ОсвітаВища, не нижче ступеня молодшого бакалавра, або бакалавра.
Досвід роботи -
Володіння державною мовоюВільне володіння державною мовою
Професійні компетентність
Вимога
1.Комунікація
2. Професійна компетентність
Компоненти вимоги
Здатність ефективно взаємодіяти – дослухатися, сприймати та викладати думку.
Відповідальність, вміння працювати в стресових ситуаціях
Професійні знання
ВимогаКомпоненти вимоги
1. Знання законодавстваЗнання:
Конституція України;
Закон України „Про державну службу”
Закон України „Про запобігання корупції”
Законами України, Бюджетним кодексом України
Міністерства фінансів України