Після тижневого відпочинку на Закарпатті 60 дітей із Запоріжжя сьогодні в супроводі батьків вирушили до Угорщини

2023-07-17 10:37:05
Школярі Камишуватської та Приморської громад проведуть 12 днів літніх канікул у м. Мішкольц. Тут для українських дітей підготували насичену програму: екскурсії, прогулянки, ігри, квести, інші розваги й активності.

Перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький зауважив, що поїздку вдалося організувати у співпраці з угорськими партнерами.
Завдяки тісній взаємодії з європейськими друзями керівництво Закарпаття продовжує відправляти дітей на відпочинок за кордон, зокрема й з інших регіонів країни.

«Дитинство має запам'ятатися нашій малечі не вибухами й тривогами, а цікавим спілкуванням з друзями, новими знайомствами, яскравими подорожами та емоціями», – відзначив Мирослав Білецький.