Перший курс навчання в Тячівському районі Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву набирає обертів

2023-07-23 19:38:59
На базі районного управління ДСНС для його слухачів провели теоретичні та практичні заняття з підготовки до участі в захисті навколишнього середовища та майна від надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків воєнних дій.

Зокрема, розглянули:
- основні способи захисту в умовах загрози та виникнення НС;
- правила поведінки під час надзвичайних ситуацій природного характеру;
- питання безпеки учасників під час радіаційних аварій і радіаційного забруднення місцевості, а також режими радіаційного захисту;
- правила поведінки при аваріях з викидом небезпечних хімічних речовин;
- основи вибухо- та пожежонебезпеки на виробництві й рекомендації щодо дій під час виникнення пожежі;
- правила поведінки і дії в умовах масового скупчення людей та в осередках інфекційних захворювань.

Важливо, що слухачі курсу були готові реагувати на виникнення НС на території району, приєднатися до сил безпеки і рятувальників для порятунку людей по всій території краю, а також обʼєднати навколо себе громаду для спільних скоординованих дій.

"Саме від умінь та навичок учасників курсу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч. Уміння правильно оцінити ситуацію та обрати порядок дій є дуже важливим для кожної людини", - зазначив голова РВА Тімур Аверін.

Пресслужба Тячівської РВА