Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС

2023-07-26 14:57:50
Сьогодні голова Тячівської РВА Тімур Аверін провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Учасники засідання розглянули низку важливих питань.

Зокрема, першим у порядку денному було питання про заходи щодо забезпечення захисних споруд цивільного захисту. В ході обговорення даного питання комісія прийняла рішення (виконавчим комітетам місцевих рад (ТГ), відділам освіти і науки, молоді та спорту територіальних громад Тячівського району, закладам освіти):

-забезпечити виконання заходів щодо створення безпечних умов перебування у закладах освіти здобувачів освіти і працівників, приведення фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти у готовність до використання за призначенням;

-забезпечити проведення практичних тренувань з працівниками закладів освіти та здобувачами освіти щодо дій у разі оголошення сигналу “Повітряна тривога”, зокрема проходження ними маршруту до захисних та інших споруд, призначених для укриття учасників освітнього процесу.

Також Комісія розглянула питання ефективності проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях в Тячівському районі при виконанні завдань цивільного захисту в особливий період, відпрацюванні практичних навичок, злагодженості дій під час проведення заходів з цивільного захисту, проведення аварійно-рятувальних робіт, а також перевірки готовності до дій за призначенням за участю фахівців відділу цивільного захисту Тячівського РУ ГУ ДСНС України у Закарпатській області з допуском персоналу підприємства, установи, організації до проведення СОН, СОТ.

Щодо створення добровільних формувань цивільного захисту голова комісії  рекомендував ініціювати на розгляд голів територіальних громад Тячівського району питання щодо створення добровільних формувань цивільного захисту (далі – ДФЦЗ) на тимчасовій основі та провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію щодо включення в ДФЦЗ бажаючих громадян України.

Окремо обговорили питання дотримання вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах, а також оснащення аварійно-рятувальних формувань та служб додатковими плавзасобами і обладнанням для забезпечення оперативного реагування в місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах.

Очільник району наголосив на посиленій роботі усіх структур, що забезпечують життєдіяльність району, відповідальності кожного за свою ділянку роботи.

Пресслужба Тячівської РВА