Привітання Тімура Аверіна - очільника Тячівської РВА з Днем Української Державності!

2023-07-28 10:14:47

Символічно, що зародження української державності ми відзначаємо в День хрещення Київської Русі-України.

Адже історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира.

Сьогодні за державність ідуть у бій. За волю і незалежність віддають життя українські воїни.

І хоча нині для всіх нас тривають нелегкі часи − Україна впевнено йде до Перемоги над ворогом, що бажає позбавити нас історії, культури, самобутності.

Нехай цей величний для країни день дасть надію, сил та наснаги задля єдиної жаданої мети – миру в нашій державі.

З Днем Хрещення Київської Русі-України!

З Днем Української Державності!

Слава Україні!