У Тячеві відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Української Державності

2023-07-28 12:17:15

В зібранні взяли участь керівництво району, міста, військовослужбовці, правоохоронці, працівники установ та організацій, мешканці міста.

Після урочистого підняття Державного Прапору України присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими воїнами, мирними жителями, усіма патріотами України, які віддали свої життя заради нашого майбутнього.

Почесне право покласти корзини з квітами до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та пам’ятника українського письменника Тараса Шевченка було надано представникам від державних установ району.

Протягом століть ми відстоювали свої землі, мову, культуру, волю, право на незалежну та самостійну державу.

У цей день ми особливо вдячні усім, хто боронить нашу землю і дає відсіч агресору на фронті, усім, хто працює на нашу спільну перемогу!

Це важливий день для українців, тому що тільки у вільній державі можуть бути вільні громадяни.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!