25 000 євро на розвиток власної справи: гранти #EU4Business

2023-07-30 10:15:53
Продовжуємо будувати країну підприємців. Мінцифра разом з #EU4Business оголошує відбір проєктів за програмою Великих грантів. Учасники отримають кошти на розвиток власного бізнесу. Загальна сума — 750 000 євро, кожен — до 25 000 євро.

Умови участі
- мати зареєстроване ТОВ;
- не вести бізнес на тимчасово окупованих територіях, у росії, білорусі та інших країнах, які входять до санкційного списку;
- мати від 11 до 100 найманих працівників;
- заробляти не більше ніж 10 млн євро на рік;
- не бути банкрутом та не мати боргів;
- розробляти інноваційні продукти або мати потенціал працювати на експорт.

Відповідаєте всім пунктам? Заповнюйте заявку на участь на сайті Українського фонду стартапів.

Термін подання — 25 серпня 2023 року, 18:00

Хочете дізнатися більше? Відвідайте практичний воркшоп, який відбудеться 8 серпня.

Реєстрація до 6 серпня включно.

Розвивайте власний бізнес разом з #EU4Business

30 грантів по 25 000 євро на підтримку українського підприємництва стали доступними в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини й реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Інформаційні партнери: Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес. Партнером-виконавцем ініціативи є Український фонд стартапів.