Поліція застерігає від шахрайств під виглядом інтернет-заробітку

2023-07-31 14:58:30
Днями до поліції із заявою про шахрайство звернулась 27-річна жителька Івано-Франківська, яка тимчасово проживає у Віньківцях.

Жінку в соціальних мережах зацікавила пропозиція швидко заробити онлайн.

Перейшовши за посиланням, потерпіла зареєструвалася на сайті, де для того, щоб отримати «прибуток з відсотками», почала вносити невеликі суми.

Зловмисники переконали жінку, що суму вкладень варто збільшити. Так, потерпіла переказала на невідомі рахунки майже 76 тисяч гривень.

Однак «прибутку з відсотками» вона так і не отримала. Та й власних коштів повернути їй не вдалося.

Правоохоронці закликають громадян не виконувати вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів.

Якщо робота починається з того, що кошти вимагають з вас — задумайтесь, адже це може бути шахрайська схема!