Тячівщина долучилася до реалізації проєкту «Пліч-о-пліч». Працівники Буштинської ТГ відновлюють житло на Херсонщині

2023-07-31 21:42:42
Триває відновлення житла у деокупованій Херсонщині у рамках проєкту «Пліч-о-пліч».

Тячівщина також долучилася до реалізації цього проєкту. Голова Буштинської ТГ Руслан Янчій разом зі своєю командою працюють над відновленням житла для соціальних верств населення та комунальних підприємств у Великоолександрівській громаді.

«Наша мета – якнайшвидше повернути місцевих мешканців до нормального життя. Працювати пліч-о-пліч для перемоги, задля відбудови та відновлення – це те, що сьогодні є найважливішим. Щиро вдячні Закарпатській ОВА за їх підтримку та допомогу у забезпеченні комунікації та ресурсів», - зазначив очільник Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін.

Спільними зусиллями ми зможемо відбудувати все, що понівечили російські окупанти.

Працюємо пліч-о-пліч з усією Україною!

У єдності – здолаємо все!

Пресслужба Тячівської РВА